2017

Rok 2017 był szczególny dla CIAO. Wiele dobrego się wydarzyło i myślę, że trzeba takie rzeczy wyłuszczać, podkreślać i cieszyć się nimi. Oto i one!

Przez cały rok w CIAO mogliście korzystać z Warsztatów z Rolowania. Wygląda na to, że wyrolowałam już prawie 100 osób 😉 a dokładniej 89. Spotykaliśmy się również na zajęciach regularnych w Józefowie i Stanie Skupienia. Uczyłam Was rolowania na lekcjach indywidualnych  w CIAO terapia ciała i umysłu. Przychodziliście sami, z bliskimi osobami, przyjaciółmi, w małym gronie i całkiem sporym!

WP_20170624_11_22_52_Pro
Warsztaty w Stanie Skupienia

Mogliście spotkać mnie nie tylko w CIAO. Chętnie pojawiałam się na różnych ciekawych wydarzeniach i targach, by móc was lepiej poznać, porozmawiać i dzielić się tym, co tak bardzo lubię robić – pracą z ciałem, moją wiedzą i doświadczeniem.Mogliście mnie spotkać na Niech Żyją Dziewczyny/Zwykłe Życie , Piękne Targi, Ekocuda i Święcie Ciała/ Magazyn USTA. Wszędzie tam gdzie liczy się dobra jakość, ekologiczne produkty i gdzie przy okazji można zaczerpnąć wiedzy od ciekawych osób.

 

W magazynie Zwykłe Życie ukazał się wywiad ze mną. Opowiadam w nim o mojej drodze do CIAO! Polecam wam go gorąco: http://zwyklezycie.pl/2017/06/16376/

Rok 2017 był też bardzo obfity w szkolenia i warsztaty. Poznałam ciekawych ludzi i ciekawe sposoby pracy z ciałem. Wciąż uważam, że moja własna praca z ciałem przekłada się na jakość mojej pracy z waszymi ciałami. Dlatego wciąż szukam nowych inspiracji.

Wielkim i ważnym wydarzeniem było również rozpoczęcie kolejnego etapu nauki masażu shiatsu w European Shiatsu School. Aż do czerwca 2018 będę zgłębiała widzę na temat diagnozy wg tradycyjnej medycyny chińskiej, aby lepiej rozpoznawać dysharmonie i zaburzenia w funkcjonowaniu całego organizmu. A tym samym, by trafniej dobierać zabiegi shiatsu, lepiej rozumieć ciało i jego potrzeby – zarówno w pracy z wami, jak również by lepiej rozumieć własne ciało. Mam nadzieję, że w roku 2018 rozpocznę czwarty i ostatni poziom przygotowujący mnie do stopnia Terapeuty Shiatsu! 🙂

 

A po drodze spotkałam wielu wspaniałych i mądrych ludzi, którzy oddali w moje ręce swoje ciała. To dla mnie ogromna przyjemność towarzyszyć wam w poznawaniu swojego ciała.

Dziękuję Wam za cały poprzedni rok i z radością witam was w nowym 2018! Chyba teraz dopiero na dobre w nim wylądowałam

Pozdrawiam i do zobaczenia w CIAO!

Ania

PS. Ach i prawie bym zapomniała!  tym roku w CIAO pojawił się też terminal płatniczy! Wasz ulubiony 😉

IMG_20171120_145105

 

Reklamy